Wyroby z lnu z Agata Melerska Pracownia dosłownie muszą się podobać!

O tym, że design jest wielowymiarowy, że możemy dostrzec go wszędzie przekonaliśmy się podczas krakowskich targów Papier Kamień Nożyce. Okazuje się, że designerskie dodatki tworzą nie tylko znani projektanci oraz ich światowe produkty, ale również nowoczesne wzory, naturalne materiały, czy po prostu użyteczne przedmioty!

Wyroby z lnu z Agata Melerska Pracownia to miejsce, które powstało z pasji tworzenia, projektowania, ale przede wszystkim z miłości do natury, co potwierdza użycie materiałów najwyższej jakości. Rodzinna firma to prawdziwa manufaktura: każdy z przedmiotów jest robiony ręcznie. Nieważne, czy len, czy szlachetna wełna: wszystko naturalnie piękne i skrajnie minimalistyczne w swoim wyglądzie!

Nas najbardziej zachwyciły ciekawe siedziska oraz ich charakterystyczne przeszycia. Miłe w dotyku, niezwykle eleganckie i zapraszające do odpoczynku! Proste kształty oraz stonowana kolorystyka siedzisk zdecydowanie podbiła nasze serca!

W ofercie Agata Melerska Pracownia znajdują się również poduchy, pufy, kapy oraz pojemne kosze, w których zachwyca połączenie naturalnego lnu oraz skóry, podobnie jak w naramiennych torbach. Chętnych, którzy mają swoje, niezrealizowane marzenia w tej materii (wymarzony produkt, czy dodatek do wnętrza) P. Agata zaprasza do współpracy co potwierdza jej niezwykle miłe usposobienie podczas pierwszego spotkania!

Prezentowane zdjęcia pochodzą z: pinterest.com oraz archiwum własne.

2 Comments

Leave a Comment.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.