Dekoracje świąteczne to idealny motyw na tenczas!

Dekoracje świąteczne to zdecydowanie coś, na co chyba nikt już nie żałuje pieniędzy. Średnio na Boże Narodzenie przeznaczamy już około 900 zł na rodzinę, jak dla mnie większość z tego budżetu może po prostu zostać zmaterializowana w postaci pięknych choinek, wieńców, czy kolorowych bombek. 

Przed Wami najciekawsze i najoryginalniejsze propozycje wprost z internetowych sklepów!

 1. / 2. / 3.

Zdecydowanie moim ulubionym, przewodnim kolorem na czas Bożego Narodzenia, który wygrywa z każdym innym jest czerwony burgund. Ostatnio nawet sama przyznałam się, że taki odcień w naszym mieszkaniu jest możliwy do zobaczenia wyłącznie w tym niezwykłym czasie. Dekoracje świąteczne, jakie dobieram dla danego okresu są również w przeważającej części w tym właśnie kolorze. Jest on chyba najbardziej dostojnym, podkreślającym niezwykły charakter tego czasu odcieniem, niejako uświetniającym ten niezwykły czas.

 

 

1. / 2. / 3. 

Ale, aby nie było zbyt monotematycznie dla równowagi należy dorzucić coś w innym, równie popularnym odcieniu. Nieśmiertelny złoty kojarzący się wszystkim z iście królewskim stylem i przepychem. Może on stanowić dla dekoracji świątecznych w czerwonym kolorze idealne tło. A i doskonale współgra z zielonymi gałązkami świerka wstawionymi do wazonu.

1. / 2. / 3. 

Jak sami widzicie moje typy na dekoracje świąteczne są bardzo proste. Postawiłam na dużo, obłędnie pachnących, zielonych gałązek, na jednokolorowe bombki, czy na filcowe ludziki. Te wszystkie elementy pasują do siebie idealnie. Z prostymi ozdobami z lnu, czy wykonanymi z drewna gwiazdkami tworzą piękny, naturalny klimat. Ta dbałość o świąteczny wystrój naszego mieszkania wynika stąd, że zapowiadają się po raz pierwszy Święta spędzone wyłącznie z mężem, w Krakowie. Planujemy mieć wyjątkowy czas, wyłącznie dla naszej Rodziny.

1. / 2. / 3. 

Na koniec zapraszam Was do śledzenia profilu dodatkidesign.pl na Instagramie:

https://www.instagram.com/dodatkidesign.pl/

To właśnie pod tym linkiem znajdziecie świąteczne inspiracje oraz wiele ciekawych zdjęć  „z życia” mojej strony!

Leave a Comment.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.