Nadchodzi Halloween. Dekoracje zatem czas zacząć gromadzić!

Lubię Halloweeen. Dekoracje na ten dzień to zapewne temat dla najmłodszych, ale z całą pewnością warto im się przyjrzeć odpowiednio wcześniej!

Chociaż znam wiele oponentów tego święta, do mnie ono jednak trochę przemawia! Po prostu lubię w nim to, że odczarowujemy trochę smutny, szerzony przez katolicką religię temat śmierci, łzy, jakiś taki wewnętrzny szloch nad tym wszystkim. I pewnie to nie przypadek, że święto Halloween przybyło do nas z Ameryki. Tam wszystko traktuje się radośniej: nawet nad tematem śmierci przechodzi się trochę do porządku dziennego. I pewnie to nie przypadek, że dekoracje na ten dzień możemy znaleźć najczęściej w sieciówkach, ale również (czym byłam zaskoczona) i Polscy producenci proponują nam w tym temacie coś od siebie!

kopia

            1. / 2. / 3. /4.

Najpierw Halloween w wersji H&M Home. Zdecydowanie za rzadko zaglądam, ale stwierdzam, że pojawiają się tam coraz lepsze jakościowo oraz coraz bardziej oryginalne okazy! Dekoracje na ten dzień również pozytywnie zaskakują, gdyż dzięki odpowiednio dobranym formom, czy intensywnym kolorom jesteśmy w stanie w pełni odtworzyć klimat w naszym wnętrzu!

Kolejne, moje propozycje to dekoracje przeznaczone nie tylko do pokoju dziecięcego, gdyż plakat, z naszym ulubionym Harrym Potterem może śmiało zawisnąć chociażby w przedpokoju! Halloween pełna parą!

Halloween dekoracje.

                                                                               1. / 2. / 3. 

Ostatnie moje propozycje pochodzą już tylko ze strony Pakamera.pl i prezentują chyba najlepsze pomysły na Halloween’owe dekoracje! No bo czy może lepiej smakować kawa w ten dzień, niż ta przyprószona ciemnym kakao z motywem nietoperza? I czy coś przestraszy nas bardziej niż wzbijające się w górę stado ssaków?

                                                                                1. / 2. / 3. 

Mam nadzieję, że udało mi się zainteresować Was chociażby częściowo taka trochę magią i klimatem nadchodzącego Halloween!

Prezentowane zdjęcia pochodzą z: H&M Home oraz Pakamera.pl

Leave a Comment.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.