Komoda Malm. Prosta, funkcjonalna, biała. Idealna!

Komoda Malm to rozwiązanie w niezwykle prostym stylu. Trochę jednoznaczne i trochę nie, bo można kombinować. Jej klasyczny wygląd sprawia, że doskonale wygląda zarówno w sypialni, pokoju dziennym, czy biurze.

Zawładnęła sercami już naprawdę wielu z nas. Przekonała prawdziwych malkontentów i niedowiarków jeśli chodzi o ikeowskie meble. Sprowadziła na ziemię i użyczyła swojego wyglądu niezliczonym sypialniom, służąc jako dostawka, stolik nocny czy pomocna szafka. Po prostu, proszę Państwa komoda Malm, jako prawdziwa królowa jest tylko jedna!

Chcąc wybrać pomiędzy możliwościami kolorystycznymi komody Malm zawsze polecę biały albo szary. Znaczy się teraz, bo kiedyś sama miałam wersje ciemną-brązowe, które nie wiedząc czemu nagle, trochę jakby z dnia na dzień przestały być modne. Potem sprzedałam je za połowę ceny, tylko po to, aby szybko przekonać się do zakupu najdostojniejszej białej.

Ustawiłam w pokoju gościnnym, który na codzień służy nam jako siłownia. Miejsce w domowym zaciszu absolutnie niezastąpione w przypadku ludzi takich jak my. Komoda Malm, a w zasadzie jej (odrazu) 3 sztuki stanęła pod ścianą tworząc jeden, biały, idealnie zlewający się z kolorem ściany pas.

Za każdym razem, kiedy jestem w tym pomieszczeniu myślę sobie: jest dobrze! Bo tak jak lubieę najbardziej: jest dużo miejsca, ukrytych schowków z łatwym dostępem, a jednocześnie jakby niewidocznych. Komoda Malm sprawdza się u mnie znakomicie, musiała tylko znaleźć swoje odpowiednie miejsce i odczekać trochę czasu, aby przekonać swoja funkcjonalnością!

Komoda Malm.

Komoda Malm.

Prezentowane zdjęcia pochodzą z: http://www.ikea.com

Leave a Comment.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.