Oryginalne buty to w tym wypadku tradycyjne, polskie rzemiosło…

Ważne, aby w ubiorze była oryginalność. Buty są niejednokrotnie jej początkiem, który ostatecznie nadaje wyraz wszystkiemu!

Wyczytaliśmy, że porządne, oryginalne buty najczęściej kupujemy zimą. To właśnie minusowa temperatura, deszczowo-śniegowa plucha, czy wielominutowe stanie na nieogrzewanych przystankach sprawiają, że jesteśmy w stanie wydać naprawdę więcej, aby nie marznąć. Również podczas zimy, kupując nowe buty najczęściej zadajemy sprzedawcy pytanie z czego dany but jest wykonany. Nie wiem, jak Wy, ale my pytamy! I naprawdę jesteśmy skłonni zapłacić dodatkowych parę złotych, jeśli tylko będzie to porządnie wyglądająca skóra!

Oryginalny wygląd to jedno, ale producent obuwia, surowiec oraz cena to zupełnie inna sprawa.

Jak się jednak okazuje nie musimy przepłacać wygórowanych kwot, żeby (nie tylko zimą) w naszym obuwiu prezentować się modnie. Działająca od niedawna polska firma Akardo.pl to wieloletnia tradycja ręcznego robienia obuwia, fachowa obsługa zadowolonych klientów, ale przede wszystkim ogromna pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Czuwamy nad produkcją naszego obuwia od samego początku i wiemy jak wygląda proces jego tworzenia. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że nasi szewcy nie poddali się pełnej automatyzacji, wiele czynności wykonują ręcznie. Rzetelność i dokładność odzwierciedla się w obuwiu, który charakteryzuje się właśnie takimi cechami.

Najbardziej podobają się nam męskie propozycje tej firmy na zimę, które śmiało mogą konkurować z najlepszymi modelami znanych, włoskich marek. Oryginalne buty typu casual: ocieplane, idealnie wyprofilowane oraz przede wszystkim niezwykle wygodne to tylko niektóre ich cechy. Idealne, najmodniejsze w tym sezonie połączenie kolorów: granat, czerwień oraz biel w formie nieśmiertelnych sztybletów szybko podbiły nasze serca!

Oryginalne buty/Akardo.pl

Oryginalne buty/Akardo.pl

Oryginalne buty/Akardo.pl

Oryginalne buty/Akardo.pl

 

Oryginalne buty/Akardo.pl

Oryginalne buty/Akardo.pl

Już tak mamy, że wszędzie tam, gdzie przedmioty wykonywane są ręcznie najbardziej interesuje nas sam proces powstawania takiego dzieła. Cięcie skóry, jej barwienie oraz wyprawianie i zszywanie, te wszystkie czynności można by przedstawić w krótkim filmie, a które z pewnością laika zainteresują, nas z pewnością! To tylko taka propozycja, która mogłaby być idealnym dopełnieniem fachowej strony internetowej!

A jak u Was jest z butami? Też przykładacie taką „wagę” do ich wyboru? Nawet zimą, kiedy najtrudniej o to, żeby ładnie wyglądały?

Jak zawsze czekamy na Wasze komentarze i jak zawsze ślemy za nie pozdrowienia i ukłony!

Prezentowane zdjęcia pochodzą z: Akardo.pl

Leave a Comment.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.