Oysho piżamy, czyli szykujemy się do łóżka jak na typowe wieczorne wyjście!

Niedawno odkryta podbiła moje serce na zawsze. Wysublimowana, delikatna, z lekkimi wzorami. Pokochałam na zawsze Oysho. Piżamy tej firmy to świetna jakość za dużą cenę.

Lubię w łóżku dobrze wyglądać. Od zawsze. Jak byłam mała zdarzało mi się robić makijaż przed pójściem spać (!!!). Serio. Na szczęście starsza siostra szybko wyperswadowała mi z głowy nakładanie pudru (a raczej jego próby) po wieczornym myciu zębów. Ale myślę, że już wtedy pojawił się w mojej głowie pomysł, że fajnie jest dobrze wyglądać podczas snu! Potem, kiedy byłam już dużą dziewczynką zdarzało mi się zostawić sporą sumę pieniędzy w Debenhams, angielskiej sieci sklepów z bielizną. Byłam zakochana w tych miękkich tkaninach, wzorach, doborze kolorów.

Długo szukałam alternatywy dla tych produktów w Polsce. I kiedy moje odkrycie padło na Oysho, piżamy tej firmy podbiły moje serce od pierwszego dotyku.

Zachwycam się nimi, bo to prawdziwa sztuka w przypadku bielizny, że coś wygląda równie dobrze na wieszaku jak i potem na nas. Patrzysz, przymierzasz i strzał w dziesiątkę. Tak jest w przypadku praktycznie każdej piżamy Oysho. Wybór tkanin, wzorów, rodzajów bielizny jest tam  wprost niezliczona ilość. Zarówno miłośniczka sexownej, nocnej bielizny jak i wygodnych, ciepłych polarowych spodni znajdzie coś dla siebie.

Tak oto wyłoniła się kolejna firma, o której Wam pewnie będę co jakiś czas przypominać subiektywnie pisząc co ciekawego aktualnie moim zdaniem mają w ofercie. Tymczasem przedstawiam Wam mój wyprzedażowy przegląd produktów z działu piżamy Oysho. 

Zdjęcia pochodzą z: www.oysho.com.pl

Leave a Comment.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.