(Nie)zwykłe poduszki. Design zatacza coraz szersze kręgi jeśli chodzi o zwykłe dodatki.

Modne tekstylia zawsze przykują uwagę, czyli MIAU (poduszki) DESIGN i zabawa w słowa, która zmieniła się w prawdziwy biznes!

Strona internetowa niezwykle prosta, ale taki to już jej urok. Wyeksponowane to co najważniejsze: pasja, szycie, grube sploty, oryginalne połączenia oraz odważne teksty, z którymi można spacerować po ulicach! Tak, tak, moi Drodzy, nastała moda, że każdy powinien mieć swoją ulubioną poduszkę i zabierać ją wszędzie. Plaża? Ależ oczywiście! Sesja ślubna? O, tak!

Miau (poduszki) design to przepis na kawałek tkaniny w połączeniu ze skórą w najlepszym, możliwym wydaniu. Świetna dekoracja do niedawno zakupionej kanapy lub właśnie powstającego, dziecięcego pokoju. Uszyte z dbałością o najdrobniejszy szczegół, dobranie kolorów równie staranne. Wszystko nam się zgadza i pretenduje do miana firm polecanych!

Poduchy MIAU DESIGN są utrzymane w monochromatycznych kolorach – czerni, bieli i szarości, dodają charakteru wnętrzom poprzez swoją prostą formę i minimalizm.

Solidne poduszki. Design ma odtąd kojarzyć się nam z przyjemną w dotyku tkaniną oraz czymś, do czego można się przytulać. Trochę to odczarowujące, ale cieszy niezmiernie.

Prezentowane zdjęcia pochodzą z: miaudesign.pl

1 Comments

Leave a Comment.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.