Trendy wnętrzarskie 2017. Subiektywnie najlepsze!

Trendy wnętrzarskie na 2017 rok przedstawiają się jak dla mnie nadzwyczaj dobrze. Uradowana, pędzę zaproponować Wam to do tej pory udało mi się odkryć!

1. / 2. / 3.

Motyw kwiatowy: Florabudant, który jako jeden z wiodących ma dominować i kreować trendy wnętrzarskie 2017 wydaje się być popularny już od dłuższego czasu. W końcu gromadzone w naszych domach czy mieszkaniach ostatnimi czasy donice, sukulenty czy gałązki w pojedynczych, szklanych wazonach jakoś przylgnęły do nas na dobre i zadaje się mają pełne prawo do swojego miejsca w nadchodzącym Nowy Roku!

1. / 2.

Ukochane przeze mnie (i myślę nie tylko) pastele! Delikatne, niezwykle dyskretne, które do tej pory stanowiły wyłącznie tło dla innych, zdecydowanie bardziej wyraźnych barw nareszcie maja swój czas! Brawo za nurt Day Dreaming, który już w samej nazwie pięknie odzwierciedla jego klimat i charakter! Dla mnie chyba ulubiony spośród wszystkich, tego rocznych propozycji, w pełni zasługujący na miano trendy wnętrzarskie 2017.

1. / 2. / 3.

Chyba najważniejszą z cech, za które kocham nieśmiertelne pastele to wieloznaczność ich zastosowań.  Sprawdzają się one po prostu wszędzie, w każdym pomieszczeniu oraz będą dostojnie wyglądały zmaterializowane w każdej postaci! Nieważne, czy są to tkaniny użyte w salonach, czy łazienkach, czy zamknięte w formach naczyń kuchennych miski, czy filiżanki, każde pomieszczenie dzięki nim zyska wiosenną świeżość, a w okresie zimowym przypomni, że mrozy miną!

Zdjęcia pochodzą ze strony: www.zarahome.com

Leave a Comment.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.