Trendy zazwyczaj przychodzą z zagranicy. Tak jest i tym razem!

Trendy nie tylko te modowe, ale i wnętrzarskie od zawsze kreowała zagranica. A sklep taki jak Anthropologie to wizja przyszłości dla tych najśmielszych, albowiem to nie tylko podpowiedź tego jak powinniśmy się ubierać, ale też jakie książki powinniśmy trzymać w ręku, czy jakie kosmetyki powinniśmy nakładać!

Parę słów i subiektywny wybór rzeczy ze sklepu moich marzeń!

Po pierwsze i jedyne notatniki! Jako osoba pisząca mam w sobie prawdziwy i już chyba nie do poskromienia nałóg kupowania tego typu rzeczy. Trendy przedstawione w tym sklepie zdecydowanie zwracają się ku moim ulubionym, pastelowym kolorom, delikatnym barwom i tym co najbardziej przykuwa moje oko, czyli niebanalnym grafikom!

Artykuły papiernicze.

Artykuły papiernicze.

Dodatki do wnętrz to mój zakupowy konik. Zdecydowanie są zawsze na pierwszym miejscu i nie ustępują niczemu! Rządzą się swoimi prawami i wydaje się, że żadna przeznaczona na nie kwota nie jest zbyt wysoka! Zastawa stołowa: miski, czy sztućce to coś, co zewsząd mogę przywieść bez narażenia się na nadbagaż. Dlatego też mają one absolutne pierwszeństwo! Trendy w tym przypadku nie zadziwiają aż tak bardzo, gdyż podobne rzeczy odnajdziemy w najnowszej kolekcji Zara Home.

Dodatki do domu.

Dodatki do domu.

Mogę wziąć wszystkie i zasmakować każdej! Mowa o mydłach, zapachach oraz pomadkach, które uwodzą nie tylko opakowaniem, ale również naturalnym składem! Tak, chcę je wszystkie, przecież jeśli się bardzo uprzemy w naszym podręcznym bagażu zmieści się naprawdę wiele! Biorę zatem przepięknie zapakowane pojedyncze sztuki mydła, komplet pomadek oraz kremy do rąk, bo przecież w każdej torebce powinien być chociaż jeden, prawda?

W łazience.

W łazience.

Trendy na kapelusze i solidne skórzane sandały nie przemijają nigdy! To coś, czym warto się pochwalić wracając z każdych zakupów i śmiało można mieć poczucie dobrze wydanych pieniędzy! Lubię kapelusze i (podobno) mi  nich ładnie, dlatego też z pewnością znalazłby on u mnie swoje miejsce! Ten właśnie, bordowy, ze skórzaną tasiemką. Podobnie jasne sandały z pięknym, kwiatowym motywem. Pasują do wszystkiego: eleganckich spodni i jeansów. Do marynarki i koszuli. Pewniak!

Trendy.

Trendy.

Prezentowane zdjęcia pochodzą ze strony: www.anthropologie.com

Leave a Comment.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.