Wnętrze nowoczesne, czyli jak modnie mieszkać na przestrzeni lat!

Jednokolorowe, ascetyczne, szaro–białe, ale przede wszystkim eleganckie, czyli co się składa na dzisiejsze wnętrze nowoczesne.

Co dodać, a może czego ująć, aby wnętrza naszych mieszkań vs domów były nowoczesne?

Odwołując się do wywiadu, czasami sama zmiana koloru ściany nie wystarczy, aby definitywnie zmienić ich wygląd, bo ile mogą zdziałać białe farby?

Na zdjęciach, które przedstawiają wnętrze nowoczesne jest dużo jasności, która zwykle stanowi tło dla ciemnych dodatków. Czarny obraz, wazon, czy odważna czarna podłoga (jesteśmy bardzo ciekawi jak sprawdza się taki kolor w użytkowaniu) niejednokrotnie nadają już określony naszemu wnętrzu ton.

Wnętrze nowoczesne to też śmiałe połączenie betonu oraz drewna. Lubimy takie zestawienia… z jednej strony bardzo surowo, można zetrzeć łokieć o ścianę, a z drugiej taka przyjemność chodzenia gołymi stopami po drewnie…

Nie ma jednej definicji na nowoczesność, gdyż nie jest ona we wnętrzach całkiem zdefiniowana. Dzisiaj są to wzory na ścianach, jutro natomiast ich brak. My zwykle robimy w ten sposób: kupujemy jedną, góra dwie rzeczy do wnętrza, które w aktualnym sezonie uchodzą za modne (ze względu na kształt, czy teksturę), aby co pół roku nie być zmuszonym do całkowitej zmiany jego koncepcji!

Prezentowane zdjęcia pochodzą z: pinterest.com

Leave a Comment.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.