Zara Home. Stolik czy taboret, jedna sprawa!

Zara Home stolik to rozwiązanie dla każdego z pomieszczeń. Ostatnio kupiony na letniej wyprzedaży robi prawdziwą furorę!

Takie niejednoznaczne wykorzystywanie mebli chyba lubię najbardziej. Bo kupię taboret, który, kiedy jest nieużywany (głównie przez gości) może zamienić się w funkcjonalny stolik do sypialni, na który odłożę książki. Zara Home odpowiedziała na moje życzeniowe myślenie jakby idealnie, gdyż w prezentowany przez nią kolekcjach stolik znalazł zasłużone miejsce.

Ten wybrany przeze mnie Zara Home stolik nie dość, że można używać wszędzie do woli to jeszcze jest on składany, co czyni go niezwykle atrakcyjnym dodatkiem zwłaszcza w podróży, kiedy to potrzeba i czegoś wygodnego do siedzenia i każde dodatkowe miejsce się liczy!

Niezwykle zaskakujące jest również wykonanie jak i prawdziwa, solidnie przymocowana do drewnianych nóg skóra, która robi wrażenie solidności wykonania połączonego z komfortem użytkowania. Wszystko to sprawia, że stolik ten z pewnością stanie się jednym z moich ulubionych mebli!

Zara Home stolik.

Zara Home stolik.

Fot.: Archiwum własne.

Leave a Comment.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.